facebook Urząd Miejski w Nowogardzie Istagram Burmistrz Nowogardu burza Radio Nowogard BIP

informacje dla uchodźców z Ukrainy{nomultithumb}

UWAGA UCZESTNICY VI NOWOGARDZKIEGO BIEGU ULICZNEGO TOYOTA KOZŁOWSKI 2019!

BIEG ULICZNT TOYOTA KOZŁOWSKI 2019WSZYSCY ZAREJESTROWANI UCZESTNICY BIEGU W DNIU ZAWODÓW WEZMĄ UDZIAŁ W KONKURSIE Z NAGRODAMI
Szczegóły konkursu w zostaną przekazane uczestnikom w dniu zawodów

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPANIAŁEJ ZABAWY"

Dominika Jagiela
Wydział Rozwoju Lokalnego, Funduszy, Kultury i Sportu

PRESSGLAS sponsorem VI NBU TOYOTA KOZŁOWSKI

pressglassFirma PRESS GLASS jest jednym z partnerów VI Nowogardzkiego Biegu Ulicznego Toyota Kozłowski

PRESS GLASS to firma aktywnie działająca na rynku globalnym jako przetwórca szkła płaskiego dla branży budowlanej. Firma współpracuje z kilkuset stałymi odbiorcami w Europie i na innych kontynentach. Globalnie firma ofe

ruje swoje produkty pod marką PRESS GLASS, na rynku brytyjskim jest obecna również pod marką GLASS SYSTEMS, a na rynku amerykańskim również jako marka GLASS DYNAMICS. PRESS GLASS posiada w sumie 11 zakładów produkcyjnych w Europie i Ameryce Północnej.

W grudniu 2017 roku podjęto decyzję o budowie czwartego w Polsce zakładu produkcyjnego PRESS GLASS SA w miejscowości Miętno koło Nowogardu. Zakład oddano do użytku we wrześniu 2018 roku. Zakład o powierzchni 20 tyś m2 produkuje szyby zespolone dla producentów stolarki okiennej z Europy Zachodniej oraz Polski północno-zachodniej.

Pracownicy PRESS GLASS w barwach akcji „Biegamy i wspieramy” angażują się wspólnie z firmą w działalność charytatywną, podejmują nowe inicjatywy, by pomagać innym.

Za każdego uczestnika biegów firma przekazuje na cele charytatywne określoną kwotę. Za pomysłem akcji „PRESS GLASS – biegamy i wspieramy” stoi idea będąca połączeniem chęci promowania aktywnego trybu życia oraz wspierania działalności charytatywnej.

Zachęcamy Was do kibicowania! Będzie nam miło spotkać Was na trasie VI Nowogardzkiego Biegu Ulicznego Toyota Kozłowski. Kibicujcie wszystkim i wszędzie - na trasie rozpoznacie nas po śnieżnobiałych koszulach z logo akcji PRESS GLASS „Biegamy i wspieramy”.

Do zobaczenia 6 października 2019 roku!

Dowiedz się więcej jak akcja PRESS GLASS „Biegamy i wspieramy” zmienia los potrzebujących i może zmienić Twoje sportowe życie"

Dominika Jagiela
Wydział Rozwoju Lokalnego, Funduszy, Kultury i Sportu

Informacja o VI Nowogardzkim Biegu Ulicznym TOYOTA KOZŁOWSKI

Informacja o VI Nowogardzkim Biegu UlicznymInformujemy, iż w dniu 6.10.2019 r. na trasie: alejki nad jeziorem –- alejki przy murach – pl. Szarych szeregów – Promenada – ul Wojska Polskiego – ul. R. Traugutta – ul. Kościuszki – ul. Głowackiego – ul. Kosynierów – ul. M. Rataja – ul. S. Grota-Roweckiego – ul. Lipowa – ul. Świerkowa- ul. Wiejska – ul. T. Kościuszki – ul. Wojska Polskiego – ul. Kard. S. Wyszyńskiego – ul. Stolarska – alejki nad jeziorem odbędzie się VI Nowogardzkim Biegu Ulicznym TOYOTA KOZŁOWSKI. Ze względu na uczestników biegu i kibiców prosimy, aby usunąć pojazdy mechaniczne z ulic oraz z przed posesji możliwie najbliżej Państwa mieszkań, gdzie będzie przebiegała trasa VI Nowogardzkiego Biegu Ulicznego TOYOTA KOZŁOWSKI.. Jednocześnie zwracamy się z prośbą
o zamknięcie psów na posesjach, tak aby one nie utrudniały zawodów. Informujemy również, iż bieg będzie trwał od godz. 11.00 do zakończenia (około godz.15.00). W tym czasie trasa będzie zamknięta dla ruchu pojazdów. Przepraszamy za utrudnienia.

Z poważaniem
Dominika Jagiela Wydział RLiF

ZAPRASZAMY DO NOWOGARDU NA VI Nowogardzki Bieg Uliczny TOYOTA KOZŁOWSKI

Internetowe zapisy na bieg , dostępne pod linkiem:
https://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/826

Serdecznie zapraszamy do wciąż trwających zapisów do VI Nowogardzkiego Biegu Ulicznego TOYOTA Kozłowski, który odbędzie się 6.10.2019 r. w Nowogardzie. Start już o godzinie 10:00 ! Impreza rozpocznie się biegami dziecięcymi na 200, 400, 600 i 1500 metrów.

Z okazji VI edycji nowogardzkiego biegu uruchomiliśmy dla Państwa biegi na 5km oraz na 10 km ! Start biegu na 5 kilometrów o godzinie 12:00 , zaś na 10 kilometrów o 13:00!

Aby wziąć udział w VI edycji Nowogardzkiego Biegu Ulicznego TOYOTA Kozłowski i dołączyć do grona już zarejestrowanych ponad 200 uczestników należy zapisać się na stronie: https://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/826

ZAPRASZAMY do zapisów, miejsca ograniczone"

Dominika Jagiela